WCAR

Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Výkup vozů

Výkup vozů

Naše firma je specializovaná nejen na prodej vozidel, ale také na jejich výkup. Pokud se rozhodnete prodat své osobní nebo užitkové vozidlo, nabízíme vám možnost výkupu za férovou cenu, která je vždy stanovena na základě dohody s vámi. Pokud si nejste jisti hodnotou vašeho vozu, rádi vám pomůžeme s jeho soudním znaleckým odhadem, abyste měli jasnou představu o jeho hodnotě.

Pokud se rozhodnete pro výkup, máte možnost získat peníze za váš vůz buď v hotovosti, nebo můžete využít naší nabídky a vybrat si jiné vozidlo z naší široké nabídky jako protiúčet. Tím získáte příležitost přejít na jiné vozidlo, které lépe vyhovuje vašim potřebám.

Pokud raději zvolíte komisní prodej, máte možnost svůj vůz u nás nabídnout ke komisnímu prodeji. Po odhlášení technického průkazu vás budeme telefonicky informovat o jeho prodeji a jakmile dojde k prodeji, obdržíte za svůj vůz finanční prostředky.

Důraz klade naše firma na transparentnost, férové jednání a spokojenost našich zákazníků. Ať už se rozhodnete pro výkup nebo komisní prodej, jsme tu, abychom vám poskytli profesionální služby a zajistili hladký a výhodný prodej vašeho vozidla.

K výkupu a následnému prodeji Vašeho vozu od Vás potřebujeme doklady:

  • velký technický průkaz
  • osvědčení o technickém průkazu a emisích
  • doklad o pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla (tzv. zákonné pojištění)
  • originální doklad o ukončení leasingu, pokud je tento uveden v technickém průkazu vozu
  • u vozů dovezených ze zahraničí originál původního technického průkazu
  • doporučujeme k vozu dodat i servisní knížku