WCAR

Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Autobusová doprava

Autobusová doprava

Naše autobusy jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a komfort. Nabízíme dvě varianty autobusů: jeden s kapacitou 33 míst a druhý s kapacitou 20 míst. Oba typy jsou vybaveny pohodlnými sedadly a dostatečným prostorem pro nohy, abyste si mohli užít příjemnou jízdu.

Ceny naší dopravy jsou individuálně dohodnutelné, abychom vám mohli nabídnout co nejvýhodnější řešení. Věříme, že naše flexibilní přístup vám umožní nalézt cenově dostupnou možnost, která vyhovuje vašim potřebám.

Vozový park naší společnosti zahrnuje moderní a spolehlivá vozidla. Můžete se těšit na využití našeho autobusu Temsa MD9 s kapacitou 30 míst nebo vozidla MB Sprinter s kapacitou 20 míst. Oba typy autobusů jsou pravidelně kontrolovány a udržovány ve vynikajícím technickém stavu, abychom vám mohli garantovat bezpečnost a spolehlivost během vaší cesty.

Jsme připraveni vyhovět vašim požadavkům na vnitrostátní i mezinárodní cestování. Ať už plánujete firemní výlet, skupinový výlet nebo individuální zájezd, naše služby vám poskytnou pohodlný a spolehlivý způsob dopravy.

Buďte s námi v bezpečí a pohodlí během vaší cesty. Kontaktujte nás pro bližší informace a rezervaci naší autobusové dopravy. Těšíme se na spolupráci s vámi a poskytnutí prvotřídního cestovního zážitku.

Spojte se s námi