WCAR

Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

O společnosti

O společnosti

Naše firma Vám poskytuje širokou škálu služeb souvisejících s prodejem a financováním vozidel. 

Výkup Vašeho vozu: Nabízíme možnost rychlého a jednoduchého výkupu Vašeho vozidla za hotové peníze. Máte tak možnost okamžitě získat finanční prostředky za prodej Vašeho vozu. Alternativně můžeme také nabídnout možnost výkupu vozidla protiúčtem, kdy hodnota Vašeho vozu je započítána na nákup jiného vozidla z naší široké nabídky.

Komisní prodej Vašeho vozu: Pokud preferujete komisní prodej, naše firma Vám poskytne profesionální marketingové služby a zajistí vhodné zveřejnění Vašeho vozidla. Prostřednictvím naší síťe prodejních míst můžeme efektivně prezentovat Vaše vozidlo a pomoci Vám s prodejem.

Široký výběr prověřených vozidel: Naše nabídka zahrnuje široký výběr prověřených osobních i užitkových automobilů. Všechna vozidla jsou důkladně prověřena, abychom zajistili jejich kvalitu a spolehlivost. Můžete si vybrat z různých značek, modelů a cenových kategorií.

Zprostředkování leasingu a spotřebitelského úvěru: Pokud potřebujete financování pro nákup vozidla, nabízíme Vám zprostředkování leasingu nebo spotřebitelského úvěru. Spolupracujeme s renomovanými finančními institucemi, abychom Vám zajistili přizpůsobené a výhodné podmínky pro financování.

Sjednání povinného ručení a havarijního pojištění: Po zakoupení vozidla u nás Vám rádi pomůžeme s sjednáním povinného ručení a havarijního pojištění. Spolupracujeme s pojišťovacími společnostmi a zajistíme Vám výhodné pojištění, které odpovídá Vašim potřebám.

Zprostředkování soudního znaleckého odhadu vozu: Pokud si přejete získat profesionální odhad hodnoty Vašeho vozidla, nabízíme Vám zprostředkování soudního znaleckého odhadu. Spolupracujeme s odb

Spojte se s námi